Vitajte v YACHTER CLUB Modrá Čajka

 

Vychutnajte si skvelé jedlo v príjemnej atmosfére našej reštaurácie priamo na hladine Dunaja. Chvíľami sa v nej budete cítiť ako na brehu mora. Občerstvite sa v našom gril bare na terase a potom si trebárs skúste zahrať volejbal, zajazdiť na paddleboarde, lyžiach či na vodnom skútri alebo sa vydajte motorovým člnom s priateľmi na výletnú plavbu do niektorého z dunajských ramien či až pod majestátny hrad Devín.

Ak chcete spoznať druhú stranu rieky, žiaden problém: naša Cyklokompa, ktorá pravidelne premáva priamo od reštaurácie YACHTER CLUB Modrá Čajka, vás prevezie aj s bicyklami na opačný breh Dunaja do Hamuliakova a ňou sa dostanete aj späť.

V našej oáze na brehu rieky pokojne môžete stráviť aj niekoľko dní a nocí. Máme pre vás pripravených niekoľko útulných kajút s romantickým výhľadom na Dunaj - samozrejme, za prijateľnú cenu... Ráno vás možno zobudia čajky alebo labute, zatiaľ čo my vám pripravíme chutné raňajky. Po cyklotúre si môžete odpočinúť alebo zájsť do blízkej svetoznámej galérie Danubiana, v ktorej okrem vzácnej stálej expozície nájdete aspoň tri aktuálne výstavy. Po kultúrnom zážitku si na terase s grilom dožičte nejakú mňamku s osviežujúcim drinkom. Ak vám ešte zostane trocha energie, požičajte si paddleboard alebo si zahrajte plážový volejbal, Ak máte so sebou deti, tie sa môžu vyblázniť na trampolíne či pieskovisku alebo sledovať konvoje osobných a nákladných lodí, ktoré plávajú po Dunaji.

V maríne YACHTER CLUB Modrá Čajka vám poskytneme aj miesto na zaparkovanie Vášho vlastného plavidla. Keďže sme špecialistami na jachting - naša firma YACHTER s.r.o. tu pravidelne uskutočňuje kurzy vodcu malého plavidla pre budúcich či súčasných kapitánov a vodcov plavidiel.

Reštauráciu i vonkajšie priestory Modrej čajky môžete využiť aj na súkromné podujatia. Radi vám pripravíme nezabudnuteľnú firemnú oslavu, školenia, rodinné posedenie alebo aj svadbu.

Veríme, že chvíle, ktoré strávite v YACHTER CLUB-e Modrá čajka budú pre vás výnimočným zážitkom, pre ktorý sa k nám budete radi vracať.